Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

Kancelaria

Kancelaria KSG  powstała w wyniku połączenia indywidualnie prowadzonych kancelarii prawniczych: radcy prawnego Bożeny Kossakowskiej-Stochlak i adwokat Agnieszki Stochlak- Gautier, jako kontynuacja ich praktyk poprzednich.

Połączyliśmy nasze doświadczenie i wiedzę po to, aby stworzyć nowoczesną i otwartą na różne formy współpracy kancelarię oferującą obsługę prawną zarówno podmiotom polskim jak i przedsiębiorcom zagranicznym - działającym już na polskim rynku lub zamierzającym rozpocząć działalność w Polsce. Partnerstwo z zaprzyjaźnionymi kancelariami działającymi w krajach Unii Europejskiej i USA, pozwala nam świadczyć pomoc prawną przy realizacji międzynarodowych projektów a także doradzać polskim przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność na rynkach zagranicznych.

Nasza praca jest naszą pasją: łączymy ponad 20-letnie doświadczenie prawnicze z dynamizmem, energią i zaangażowaniem. Zapewniamy Klientom profesjonalną pomoc i pewność w stosowaniu prawa. Wychodzimy z założenia, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania i dlatego wiele uwagi poświęcamy rozpoznaniu potrzeb Klientów. Poszukujemy, proponujemy, wypracowujemy i wprowadzamy w życie takie rozwiązania, które umożliwią bezpieczną realizację celów zakładanych przez naszych Klientów.

 

Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem.