Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

Paweł HANCLICH

Paweł hanclich
Adwokat
pawel.hanclich@ksg-legal.eu
tel. +48 660 539 593

Biografia zawodowa
Paweł Hanclich jest adwokatem oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył również studia doktoranckie na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskał stopień doktora nauk prawnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi postępowań sądowych w szczególności z zakresu prawa karnego, jak i prawa gospodarczego oraz postępowania administracyjnego.
Z racji długoletniej praktyki w centralnej administracji państwowej (Ministerstwo Finansów, Główny Urząd Ceł) jest również specjalistą w zakresie prawa celnego oraz międzynarodowych relacji handlowych związanych z obrotem z zagranicą, w tym także postępowań sądowych i administracyjnych.

Doświadczenie zawodowe
Przed podjęciem współpracy z KSG Paweł Hanclich był związany z warszawską kancelarią zajmującą się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Prowadzi również praktykę adwokacką nakierowaną na obsługę z zakresu prawa i postępowania karnego oraz obrotu gospodarczego.

Przykładowe doświadczenie Wykształcenie Uprawnienia zawodowe Znajomość języków