Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

praca

Wspomagamy Klientów w bieżących kwestiach związanych z zatrudnieniem pracowników a także prawnych aspektach procesów restrukturyzacyjnych. Doradzamy z związku ze zwolnieniami grupowymi i wspieramy Klientów w negocjacjach ze związkami zawodowymi.

W tym obszarze przygotowujemy:

Ponadto, doradzamy naszym Klientom w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się reprezentowaniem w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Na indywidualne zlecenia kierujemy wnioski o interpretacje obowiązujących przepisów o ubezpieczeniach społecznych.

W obszarze naszej działalności znajduje się także doradztwo w zakresie wspólnotowego prawa ubezpieczeń społecznych. Na tej płaszczyźnie oferujemy określenie właściwego ustawodawstwa czy  kompleksową obsługę wniosków o świadczenia z udziałem elementu międzynarodowego.

Usługi prawne świadczone przez Kancelarię obejmują także sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych takich jak: 
Specjalizujemy się także w doradztwie oraz reprezentacji naszych klientów w toku kompletowania oraz składania wniosków o świadczenia rentowe lub emerytalne. Ponadto Kancelaria reprezentuje klientów przed sądami w sprawach odwołań od decyzji ZUS w w/w sprawach.