Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

Współpraca

Polska jest krajem o stabilnym systemie prawnym zapewniającym bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. W chwili obecnej stanowi bardzo dobry rynek dla inwestycji zagranicznych. Również polscy inwestorzy obecni są na wszystkich rynkach świata. Dzięki naszym zawodowym kontaktom z prawnikami innych krajów możemy zapewnić współpracę przy realizacji międzynarodowych projektów, pomoc prawną polskim podmiotom za granicą i obsługę prawną zagranicznych podmiotów działających na polskim rynku.

Współpraca międzynarodowa
Od lat współpracujemy z zaprzyjaźnionymi kancelariami działającymi na rynkach europejskich i Stanów Zjednoczonych oraz izbami handlowymi innych państw w Polsce. Współpracując z izbami handlowymi innych państw zrzeszającymi przedsiębiorców działających w Polsce i na rynkach zagranicznych, uczestniczymy w działaniach mających na celu wspieranie współpracy gospodarczej oraz promocję naszego regionu. Prowadzimy szkolenia i spotkania mające na celu przybliżenie członkom izb handlowych aspektów polskiego prawa gospodarczego.

Współpraca z samorządem zawodowym
Jesteśmy radcami i adwokatami. W związku ze stałym rozwojem zapraszamy do współpracy prawników z obu korporacji zawodowych. Warunkiem jest profesjonalizm i posiadanie niewyczerpanych pokładów energii i zapału do pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@ksg-legal.eu .

Praktyki, staże
W naszym gronie znajdują się aplikanci radcowscy i adwokaccy. Oferujemy absolwentom i studentom kierunków prawniczych uczelni polskich i zagranicznych możliwość odbycia praktyk lub stażu. Warunkiem jest co najmniej dobra znajomość jednego języka obcego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@ksg-legal.eu .

Pro bono
Mamy przyjemność pomagać
- Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Al. Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa.
- Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Pruszkowie, ul. Topolowa 10.
20190906_122104